JKC-DENSEAL

JKC-DENSEAL

UTWARDZACZ, USZCZELNIACZ I ZAGĘSZCZACZ POWIERZCHNI BETONOWYCH 
Jest płynnym utwardzaczem na bazie krzemianów litu, do obróbki powierzchni betonowych i kamiennych, który przenika i uszczelnia poprzez reakcje chemiczne zachodzące w betonie, tworząc czystą, zagęszczoną, trwałą 
i twardą nieorganiczną warstwę, która jest oddychająca, paroprzepuszczalna, odporna na ścieranie i ekstremalnie twarda. Jest najlepszym rozwiązaniem dla powierzchni wymagających długotrwałego zabezpieczenia i ochrony przed bardzo intensywnym użytkowaniem, wilgocią, brudem i zanieczyszczeniami oraz stanowi ochronę przed alkalicznymi wykwitami.

JKC-DENSEAL jest bezbarwną, bezwonną formułą stworzoną na bazie wody. Nie zawiera rozpuszczalników ani szkodliwych wolnych związków lotnych. Nie jest rakotwórcza ani mutagenna, może być zastosowana nawet w miejscach gdzie przygotowywana jest żywność. Utwardza i uszczelnia posadzkę betonową tworząc bardzo twardą, trwałą, niepylącą, chemicznie i mechanicznie szczelną powierzchnię.

JKC-DENSEAL jest optymalnym systemem bezpowłokowym przeznaczonym do zabezpieczenia powierzchni posadzek przemysłowych do pracy w trudnych warunkach i przy wysokich obciążeniach. Przeznaczony do pomieszczeń narażonych na duży ruch pieszy, znaczne obciążenia sprzętowe, zadrapania, ścieranie oraz aktywność chemiczną. 

JKC-DENSEAL to produkt wszechstronny, trwały, wytrzymały, o niskiej zawartości szkodliwych substancji lotnych (VOC), silnie wiążący, posiadający zdolność opierania się promieniom UV, ścieraniu plamom i ciężkiemu ruchowi. 

Klasa przemysłowa produktu zapewnia szybką instalację, atrakcyjne bezbarwne lśniące wykończenie i łatwą aplikację w obiektach, które wymagają maksimum ochrony, oraz kiedy nie jest możliwy długi czas przestoju w ich użytkowaniu. Wyjątkowo niska zawartość szkodliwych substancji lotnych VOC (mniej niż 50g/L) powoduje przyjazność dla środowiska, posiada bardzo delikatny zapach amoniaku.