JKC-PROTEX

JKC-PROTEX

MIKRO POWŁOKA OCHRONNA ORAZ UTWARDZACZ POSADZEK BETONOWYCH 
Jest płynnym utwardzaczem na bazie krzemianów litu, krystalizującym się w strukturze betonu i tworzącym mikropowłokę hydrofobową o dużej odporności chemicznej i mechanicznej. Stosowany jest do renowacji starych i uszlachetniania nowych posadzek betonowych, w tym utwardzanych powierzchniowo i polerowanego betonu. Utwardza i uszczelnia posadzkę betonową tworząc bardzo twardą, trwałą, niepylącą, chemicznie i mechanicznie szczelną powierzchnię.

JKC-PROTEX jest optymalnym systemem powłokowym przeznaczonym do zabezpieczenia powierzchni posadzek przemysłowych do pracy w trudnych warunkach i przy wysokich obciążeniach. Przeznaczony do pomieszczeń narażonych na duży ruch pieszy, znaczne obciążenia sprzętowe, zadrapania, ścieranie oraz aktywność chemiczną. 

JKC-PROTEX to produkt wszechstronny, trwały, wytrzymały, o niskiej zawartości szkodliwych substancji lotnych (VOC), silnie wiążący, posiadający zdolność opierania się promieniom UV, ścieraniu plamom i ciężkiemu ruchowi. 

Klasa przemysłowa produktu zapewnia szybką instalację, atrakcyjne bezbarwne lśniące wykończenie i łatwą aplikację w obiektach, które wymagają maksimum ochrony, oraz kiedy nie jest możliwy długi czas przestoju w ich użytkowaniu. Wyjątkowo niska zawartość szkodliwych substancji lotnych VOC (mniej niż 50g/L) powoduje przyjazność dla środowiska, posiada bardzo delikatny zapach amoniaku.

Idealny do ochrony posadzek zarówno w lekkim jak i ciężkim przemyśle, platformach parkingowych, magazynach, sklepach, stołówkach itp. JKC-PROTEX pozostawia beton twardy, odporny na plamy, łatwy w utrzymaniu czystości, i delikatnie refleksyjny (przy gładkim wykończeniu). JKC-PROTEX znacząco wpływa na antypoślizgowość powierzchni.