JKC-PROSHINE

JKC-PROSHINE

SPECJALISTYCZNY NISKOPIENIĄCY PREPARAT DO CZYSZCZENIA POSADZEK BETONOWYCH ZABEZPIECZONYCH PRODUKTAMI NA BAZIE KRZEMIANÓW LITU 

JKC-PROSHINE jest idealnym rozwiązaniem czyszczącym do codziennego zastosowania na wszelkiego typu posadzkach betonowych, a w szczególności dla posadzek wykonanych w systemie SUPERPOL szlifowany i polerowany beton oraz posadzek zabezpieczonych i utwardzonych środkami na bazie krzemianów litu JKC-LITHIUM.

JKC-PROSHINE równie dobrze sprawdza się na posadzkach betonowych, gdzie zastosowano produkty utwardzające na bazie krzemianu sodu i potasu.

Dzięki zastosowaniu w recepturze utwardzacza litowego, środek ten nie służy tylko do usuwania wszelkich zabrudzeń, ale również pielęgnuje pomaga w zachowaniu odpowiedniej struktury, twardości i odporności betonu na zabrudzenia i uszkodzenia.

JKC-PROSHINE jest bezwonną formułą stworzoną na bazie wody. Nie zawiera rozpuszczalników ani szkodliwych wolnych związków lotnych. Nie jest rakotwórcza ani mutagenna, może być zastosowana w miejscach gdzie przygotowywana jest żywność. Czyści i jednocześnie utwardza i uszczelnia posadzkę betonową zarazem wspomaga utrzymanie twardej i trwałej powierzchni szkliwa posadzkowego.

JKC-PROSHINE jest optymalnym systemem bezpowłokowym przeznaczonym do utrzymywania w czystości oraz stałego zabezpieczenia powierzchni posadzek przemysłowych z utwardzeniem powierzchniowym. Przeznaczony do powierzchni narażonych na duży ruch pieszy i mechaniczny, znaczne obciążenia sprzętowe, zadrapania, ścieranie oraz aktywność chemiczną.

JKC-PROSHINE to produkt wszechstronny, nie zawiera szkodliwych substancji lotnych (VOC), nie posiada drażniącego zapachu, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny i nieuciążliwy w codziennym zastosowaniu.